Image Alt

Web Sitesi Yaptırmak Ne Kadar?

Web siteleri hem komplike yapılardır hem de tamamen kişiye özgü istekleri içinde barındıran bir üründür. Bu nedenle net olarak bir web sitesi şu kadar tutara yapılır diye bir yanıt yoktur. Ucuz web sitesihızlı web sitesie-ticaret sitesiblog sitesi ve bunun gibi daha sayabilecek onlarca seçeneğin içerisinden birçok alternatif üretilebilir.

 

Web sitesi yaptırmak

 

Tamamen kişisel bir web sitesi yaptırmak için öncelikle dikkat etmeniz gereken, sitenizin içinde bulunduracağı özellikleri belirlemektir. Çünkü bu özellikler ne kadar çoğalır ve özelliklerin ne kadar detayı varsa maliyeti de o kadar artacaktır. Özelliklerine karar verdiğiniz sitenin bir sonraki aşaması hangi sayfalara sahip olmasını istediğinizi belirlemektir. Son olarak, belirlediğiniz sayfalarda ne tür bilgilerin olmasını istediğinizi de kafanızda ya da taslak halinde bir kağıda tasarlamanız (kuvvetle önerilir) daha sağlıklı olacaktır.

 

Bu noktadan sonra size web sitenizi yapacak firmayı araştırmak dışında bir iş kalmıyor.

 

Bir web sitesi nasıl yapılır?

 

Her işte olduğu gibi bir web sitesi yapmak için de birçok ayrıntıya dikkat etmek ve bunları bir araya toplamak gerekir.  Ana hatları ile bir web sitesinin yapım adımlarını görelim.

Yorum Yapın